Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolska to lubię - O ambitnych seniorach

Edukacja
20 czerwca 2014
Zakończyły się I Ogólnopolskie Senioralia. Przez dwa dni Kraków był stolicą studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Dlatego też w 14. odcinku „Małopolska to lubię” zaproszeni goście – m.in. wicemarszałek Wojciech Kozak – będą rozmawiać o ambitnych seniorach, którzy mimo trudności, realizują swoje naukowe pasje. Początek programu dzisiaj o godz. 20.00 w TVP Kraków. 

Demografia jest nieubłagana. Już za 6 lat co czwarty Polak będzie miał powyżej siedemdziesiątki. Dekadę później – co trzeci. Dlatego tak ważne jest to, aby aktywizować emerytów. O tym, jakie są pomysły na to w Małopolsce, w programie "Małopolska to lubię" będą mówić: posłanka Elżbieta Achinger, członek sejmowej komisji polityki senioralnej, Wiesława Borczyk, prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz Wojciech Kozak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do oglądania!

(kor)

Tagi: WYDARZENIA