Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Za nami 13. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców

Edukacja
30 września 2019
Za nami 13. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Tylko w tę jedną noc w roku naukowcy z małopolskich uczelni, instytutów i centrów badawczych odkrywali naukowe tajemnice i pozwolili wszystkim – starszym i młodszym - odwiedzić niedostępne na co dzień laboratoria. Była to niepowtarzalna okazja, aby móc przyjrzeć się z bliska ich pracy, czy zapytać o to, o co na co dzień nie sposób. Dzięki Małopolskiej Nocy Naukowców każdy chociaż przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy odkrywca.

W dziewięciu miastach – w Andrychowie, w Chrzanowie, w Limanowej, w Krakowie, w Oświęcimiu, w Nowym Sączu, w Niepołomicach, w Skawinie i w Tarnowie  – na miłośników nauki czekało ponad 2200 różnorodnych wydarzeń. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w krakowskim Kinie Kijów młodych odkrywców przywitali wicemarszałek Tomasz Urynowicz i radny województwa Jan Tadeusz Duda. 

Zobacz galerię zdjęć z tegorocznej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców.

Galeria zdjęć