Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 – rejestracja do 15 kwietnia!

Fundusze europejskie
10 kwietnia 2019
Zrealizowałeś inwestycję dofinansowaną ze środków unijnych? Weź udział w największej akcji promującej sukcesy dotowanych projektów. Szósta edycja Dni Otwartych FE odbędzie się w dniach 10–12 maja br. Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie mieszkańcom efektów inwestycji przeprowadzonych z unijnym wsparciem, a dla beneficjentów funduszy europejskich jest niepowtarzalną okazją do promocji własnych produktów i usług.

Aby dołączyć do wydarzenia należy w czasie trwania DOFE udostępnić zrealizowane przedsięwzięcie dla szerokiego grona odbiorców poprzez bezpłatne lub zniżkowe wejście na teren projektu i/lub korzystanie z niego. Zachęcamy także do organizacji dodatkowych atrakcji skierowanych do Małopolan: warsztatów, prezentacji, rajdów, pikników, koncertów, spotkań, zabaw, konkursów, gier -oraz wszelkich innych aktywności, które przyciągną i zaangażują odwiedzających.

Tegoroczna edycja akcji jest szczególna, gdyż łączy się z obchodami 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia i pokazania mieszkańcom województwa, jak środki unijne zmieniły nasze otoczenie przez te lata.

Bądźcie z nami 10–12 maja!

Aby wziąć udział w DOFE, należy do 15 kwietnia br. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.dniotwarte.eu

W przypadku pytań skontaktuj się z koordynatorem akcji w Małopolsce: tel. 12 29 90 682 lub 12 29 90 705.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM