Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Zapytaj o Fundusze Europejskie w Proszowicach

Fundusze europejskie
04 października 2019
09:00 06 października 2019
Rynek w Proszowicach
W Proszowicach kończymy tegoroczną trasę Mobilnych Punktów Informacyjne Funduszy Europejskich. Będzie to ostatnia w tym roku okazja do spotkania i rozmowy z ekspertami na temat funduszy europejskich. W niedziele przyjdź na proszowicki Rynek sprawdź, jak skorzystać z dotacji i zainspiruj się do działania. Zapraszamy już od godziny 9.00.

Zapytaj o dotacje

Już kilkaset osób w miastach w których parkował Mobilny Punkt Informacyjny skorzystało z weekendowych konsultacji ze specjalistami od funduszy. Teraz mieszkańcy Proszowic będą mogli dowiedzieć się m.in.: jak skorzystać z dotacji na wymianę pieca, zdobyć środki na kurs prawa jazdy czy założenie lub rozwój swojej firmy. Już w niedzielę najlepsi eksperci bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące unijnego wsparcia.

Życie to rozwój …

…, a zmieniający się świat stawia przed nami nowe wyzwania w zakresie doskonalenia własnych umiejętności. Każdy z nas ma swoje pasje i zdolności, które może rozwijać. Kursy i szkolenia dofinansowane ze środków europejskich to najlepsza inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Już w najbliższa niedzielę swoją ofertę w tym zakresie przedstawi Wojewódzki Urząd Pracy.

Zainspiruj się funduszami

Proszowice to ostatni przystanek na mapie weekendowych spotkań z funduszami. Miejsce jest nieprzypadkowe, bowiem zarówno miasto, jak i cały powiat proszowicki od lat z sukcesami wykorzystują unijne dotacje.  Już sam powiat proszowicki inspiruje do skorzystania z unijnego wsparcia. W ostatnich latach stał się on siłą napędową regionu. Dzięki funduszom powstała tu Koszycka Strefa Aktywności Gospodarczej, której celem jest inwestowanie w działalność usługowo-handlową oraz produkcyjną, nieszkodliwą dla środowiska. W wielu miejscowościach zbudowano nowoczesne hale sportowe i sale gimnastyczne. W Kozłowie dzieci mogą uczyć się w nowopowstałej szkole. Dzięki dziesiątkom kilometrów wyremontowanych dróg i nowej obwodnicy, mieszkańcy mogą szybciej i wygodniej podróżować. Także ich zdrowie jest lepiej chronione, dzięki modernizacji szpitala w Proszowicach.

Zapraszamy!

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Proszowicach:

Niedziela - 6 października od godz. 09.00 do 17.00

Zobacz również:

Więcej informacji o Małopolskich Punktach Informacyjnych na stronie: www.fundusze.malopolska.pl/MPI oraz w wydarzeniu na profilu Facebook Małopolska Fundusze Europejskie.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM