Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Na sportowo, tanecznie i rockowo w Lisiej Górze

Kultura
29 lipca 2019
Koncert zespołu „Perfect” był zwieńczeniem bardzo udanej dwudniowej imprezy – „W Lisiej Górze na sportowo, tanecznie i rockowo”, która była współfinansowana przez województwo małopolskie. Jednej z najpopularniejszych w historii grupie muzycznej w Polsce podziękowania za wkład w polską kulturę przekazała obecna na tym wydarzeniu Anna Pieczarka z zarządu województwa.

Występ gwiazdy wieczoru zgromadził na stadionie sportowym w Lisiej Górze tłumy widzów. Kilka tysięcy osób było obejrzało w niedzielny wieczór koncert w wykonaniu legendarnej grupy i wysłuchało jej największe przeboje.

To pokazuje, jak potrzebna jest organizacja tego typu wydarzeń. Ludzie chcą i potrafią doskonale bawić się oraz spędzać wolny czas na piknikach rodzinnych, których dodatkową atrakcją jest możliwość obejrzenia na żywo występu znanego zespołu muzycznego. Gratuluję organizatorom napisania ciekawego projektu i zdobycia na jego realizację pieniędzy z III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

- powiedziała Anna Pieczarka.

W ciągu dwóch dni w Lisiej Górze przygotowanych było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Były gry i zabawy, występy lokalnych zespołów artystycznych i młodzieżowych, pokazy taneczne, ale również porady dietetyków, trenerów personalnych, degustacje zdrowej żywności i loty balonem. W sobotni wieczór odbył się koncert zespołu IRA.

Galeria zdjęć