Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Zagubieni w teatrze

Kultura
08 lipca 2019
fot. Grzegorz Mart
11 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Ta wizyta /projekt/spektakl z pewnością przebije popularnością amerykański serial LOST o rozbitkach na tajemniczej wyspie. To nocne doświadczanie teatru, historii i duchów, które zamieszkują jego mury. Pełna napięcia i nagłych zwrotów akcji wędrówka jest jedyną w swoim rodzaju możliwością zobaczenia pomieszczeń i zakamarków, które na co dzień strzeżone są przed okiem widza.

Jeżeli macie mocne nerwy oraz poczucie humoru przeżyjecie ciekawą przygodę, poznacie tajemnice jednej z najstarszych polskich scen. Nocą gmach teatru ożywa, to co oczywiste za dnia, po zmierzchu zmienia swoje oblicze. Poddajcie się próbie, wsłuchajcie w bijące serce teatru i głosy jego odwiecznych mieszkańców.

Nocne zwiedzanie "Zagubieni w Teatrze" rozpoczyna się przy wejściu do kasy Teatru, dlatego prosimy o ubranie się w sposób adekwatny do warunków atmosferycznych.

Informujemy, że ze względu na specyfikę i charakter zwiedzania, wydarzenie nie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Przewidziana aktywność ruchowa (do pokonania sześć pięter budynku)!


Spektakl przeznaczony dla widzów, którym nie dolega:
- lęk klaustrofobiczny,
- lęk przed ciemnością,
- lęk przed wysokością.

Najbliższe terminy: 
11, 12, 13, 14 lipca o godz. 21:30
18, 19, 20, 21 lipca o godz. 21:30

Więcej informacji na stronie www.teatrwkrakowie.pl

Galeria zdjęć

Autor: Teatr im. Juliusza Słowackiego