Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Spełniajcie swoje marzenia!

Promocja
16 grudnia 2020
To było wyjątkowe spotkanie zarówno dla Witolda Kozłowskiego, marszałka województwa małopolskiego jak i podopiecznych Domu Dziecka w Żmiącej. Mimo obostrzeń związanych z ograniczeniem kontaktów spowodowanych epidemią, tradycji stało się zadość! Marszałek gościł dzisiaj (16 grudnia) u siebie dzieci na tradycyjnym spotkaniu świątecznym dzięki połączeniu online.

Co prawda w tym roku nie było wspólnego ubierania choinki, ale bez kolędowania oczywiście się nie obyło! Dzieci otrzymają także, przygotowane specjalnie dla nich, prezenty świąteczne ze słodyczami, upominkami oraz bonami podarunkowymi do księgarni, które w czasie trwania wspólnego spotkania świątecznego znajdowały się pod choinką, a lada dzień do nich trafią.

W ubiegłym roku spotkaliśmy się osobiście, na żywo. Niestety w tym roku nie jest to możliwe, ale obiecuje Wam, że jak tylko będzie już bezpiecznie to odwiedzę Was na miejscu

 – powiedział Witold Kozłowski.


Dzieci nie ukrywały radości ze spotkania, chociaż z nostalgią wspomniały ubiegłoroczną wizytę u marszałka, która była wtedy dla nich ogromnym przeżyciem.

Połączenie online zakończyło się wspólnym złożeniem życzeń świątecznych. Marszałek życzył podopiecznym przede wszystkim spełnienia marzeń!

Spotkanie marszałka Kozłowskiego z podopiecznymi Domu Dziecka w Żmiącej odbyło się w ramach świątecznej kampanii Dobro jest w Małopolsce. Prosto z serca.

Więcej o kampanii przeczytasz tutaj:
https://www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolsce  

Galeria zdjęć