Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolskie Jarmarki Bożonarodzeniowe

Rolnictwo
10 grudnia 2019
14 grudnia 2019 - 22 grudnia 2019
To będzie doskonała okazja do zaopatrzenia się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w wyjątkowe, regionalne produkty. Zapraszamy na Małopolskie Jarmarki Bożonarodzeniowe, które w dniach 14-15 grudnia odbędą się w Wadowicach i Nowym Wiśniczu, od 14 do 22 grudnia w Krakowie, a od 21 do 22 grudnia w Gorlicach, Myślenicach i Miechowie.

Na wszystkich odwiedzających będą czekać stoiska z wędlinami, serami góralskimi, miodami, sokami, przetworami, pierogami, suszem i wieloma innymi produktami. Warto podkreślić, że na jarmarkach będą również obecni członkowie Sieci Dziedzictwo Kulinarne Małopolska. W czasie jarmarków będzie można także skosztować pysznych i aromatycznych specjałów kuchni regionalnej przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Dobra nie zabraknie.

Małopolskie Jarmarki Bożonarodzeniowe odbędą się:

14-15.12.19 - w Wadowicach (pl. Jana Pawła II), Nowym Wiśniczu (Rynek) od 10:00 do 18:00
14-22.12.19 - w Krakowie (Rynek Główny) od 10:00 do 20:00
21-22.12.19 - w Gorlicach, Myślenicach, Miechowie (Rynek) od 10:00 do 18:00

Udział w jarmarkach to także szansa na wspólne spotkania. Każdy, kto odwiedzi tegoroczne jarmarki będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe anielskie zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej świątecznej ścianki. A zachęcać będą do tego nasze skrzydlate anioły. To wydarzenie organizowane jest w ramach świątecznej akcji województwa małopolskiego Dobro jest w Małopolsce, poprzez które chcemy zachęcić mieszkańców całego regionu do dzielenia się drobnymi, miłymi gestami, które pozornie nieistotne mogą okazać się dla otaczających nas osób bardzo ważne.

Wykonane na jarmarku zdjęcie wraz z przesłaniem Dobro jest w Małopolsce można wysłać do swoich najbliższych oraz umieścić na fanpage’u Małopolski dodając hashtag #dobrojestwmalopolsce wraz z odpowiedzią na pytanie: „Co dobrego zrobiłeś dla innych w ostatnim czasie?”. Na uczestników naszej świątecznej zabawy czekają drobne upominki!

Nasze skrzydlate Anioły spotkasz:
14 grudnia na Placu Jana Pawła II w Wadowicach
15 grudnia na Rynku w Nowym Wiśniczu
21 grudnia na Rynku w Gorlicach
22 grudnia na Rynku w Miechowie, Myślenicach

Galeria zdjęć

Autor: Redakcja