Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolskie smaki czekają na Rynku

Rolnictwo
19 grudnia 2019
Tradycyjnie wyrabiane wędliny i sery, przetwory, apetyczne potrawy na ciepło i przekąski – to tylko kilka spośród niezliczonych przysmaków, jakich jeszcze przez kilka dni można spróbować na Rynku Głównym w Krakowie. Bożonarodzeniowe stoiska członków Sieci Dziedzictwo Kulinarne Małopolska czekają na odwiedzających do niedzieli, 22 grudnia. Serdecznie zapraszamy!

W bogatej ofercie kulinarnej małopolskich wystawców każdy znajdzie coś dla siebie. Na starszych i młodszych smakoszy czekają m.in. ciepłe dania i przekąski, kiszonki i susze, tradycyjne pieczywo, sery i wędliny. Nie brak także słodkich specjałów: miodów, przetworów owocowych i wybornych wypieków.

Na zakończenie udziału producentów reprezentujących Województwo Małopolskie w targach Bożonarodzeniowych, na scenie Rynku Głównego zagra i zaśpiewa świątecznie zespół Hanka Rybka. Koncert zaplanowany jest na godzinę 14.00 w niedzielę 22.12.2019 r.

W ten weekend zapraszamy także na Małopolskie Jarmarki Bożonarodzeniowe do Gorlic, Miechowa i Myślenic. W każdym miast stoiska będą czekać na odwiedzających w Rynku, w godz. 10.00 – 18.00.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM