Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Unijne środki dla Partnerów KSOW

Rolnictwo
09 grudnia 2019
9 grudnia (poniedziałek) ruszył nabór wniosków dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich ogłoszony przez Instytucję Zarządzającą PROW na lata 2014-2020 (MRiRW).

Wspieranie współpracy w sektorze rolnym, rozwój obszarów wiejskich, organizacja targów, szkoleń i wyjazdów studyjnych czy promocja produktów lokalnych to tylko kilka przykładów działań, na które partnerzy KSOW mogą otrzymać dofinansowanie.

Zachęcam Państwa do aktywnego włączenia się w działania KSOW. Przewidziane w naborze środki dla Małopolski to kwota ponad 1,6 mln zł. Mogą wydatnie przyczynić się do podejmowanych działań na rzecz społeczności lokalnych, przede wszystkim do rozwoju obszarów wiejskich.

- podkreślił Łukasz Smółka, wicemarszałek województwa małopolskiego.

Wybrane projekty zostaną zrealizowane w ramach dwuletniego (2020-2021) planu operacyjnego i sfinansowane ze środków unijnych pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W ramach naboru partnerzy mogą ubiegać się nie tylko o wsparcie na m.in. przygotowanie konferencji, szkoleń, warsztatów, wyjazdów studyjnych dotyczących rozwoju obszarów wiejskich, ale również otrzymać dofinansowanie na udział w targach, organizację imprez promujących wsie czy rolnicze wystawy oraz na promocję turystyki wiejskiej i ekologicznego rolnictwa.

Wnioski należy składać w dniach od 9 grudnia 2019 roku do 17 stycznia 2020 roku.

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronach: PROW oraz KSOW MAŁOPOLSKA

Zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW, dostępnej na stronie internetowej i składania wniosków na wybór operacji.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM