Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Bal z radością w Nowym Sączu

Samorząd
07 lutego 2020
fot. Klaudia Kulak
Za nami kolejny integracyjny bal karnawałowy dla dzieci „Radość Wasza - Radość Nasza”, który odbył się w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu.

Pod opieką studentów sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej doskonale bawiła się kilkusetosobowa grupa dzieci. Bal karnawałowy zorganizowany został przez Stowarzyszenie „Beskidzkie Więzi” reprezentowane przez Artura Czerneckiego i Barbarę Jurowicz.

W imieniu marszałka województwa małopolskiego Witolda Kozłowskiego, sekretarz województwa Wojciech Piech, wręczył na ręce organizatorów honorowy medal województwa małopolskiego Polonia Minor.

Z okazji jubileuszu 15-lecia, w podziękowaniu za aktywną i skuteczną działalność na rzecz społeczności lokalnej, a w szczególności osób niepełnosprawnych, przekazuję to ważne regionalne odznaczenie i dziękuje za pełnienie tak ważnej i potrzebnej misji. Życzę kolejnych, równie udanych i owocnych lat – powiedział sekretarz województwa małopolskiego Wojciech Piech.

Przedstawiciel samorządu województwa odebrał także podziękowanie dla marszałka Małopolski Witolda Kozłowskiego w postaci okolicznościowego medalu.

Galeria zdjęć

Autor: Agenda UMWM w Nowym Sączu