Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Wakacyjny piknik rodzinny za nami

Samorząd
05 sierpnia 2019
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa, marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski, wicemarszałek sejmu Ryszard Terlecki, wicemarszałek senatu Marek Pęk, wojewoda małopolski Piotr Ćwik oraz posłanka Małgorzata Wassermann wzięli udział w wakacyjnym pikniku rodzinnym #RodzinaSercemMałopolski, który odbył się w niedzielę, 4 sierpnia w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Wśród atrakcji, które zostały przygotowane dla uczestników nie zabrakło strefy dla maluchów, gdzie odbył się pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy oraz gry, zabawy i animacje dla młodszych i starszych dzieci.

Odbyły się także pokazy prowadzone przez służby, warsztaty rękodzieła oraz quiz wiedzy o Małopolsce. Na zainteresowanych czekało także stoisko informacyjne programu „Rodzina 500 Plus”.

Piknik rodzinny był wspaniałą okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu z najbliższymi. Przez kilka godzin najmłodsi mogli korzystać z licznych atrakcji i zabaw. A uśmiech na twarzy tych najmłodszych jest dla nas bezcenny

- mówił marszałek Witold Kozłowski.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM
Tagi: SAMORZĄD