Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolska Tour 2019 - pierwszy rajd za nami!

Sport
29 lipca 2019
Za nami pierwszy rajd rowerowy w ramach cyklu Małopolska Tour 2019! Na uczestników imprezy w Tarnowie czekały atrakcyjne trasy, ekstremalne pokazy rowerowe, zabawy dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. W wydarzeniu wzięła udział m.in. Anna Pieczarka z ZWM.

Uczestnicy zebrali się na Błoniach przy ul. Romanowicza w Tarnowie, naprzeciwko Parku Strzeleckiego. Czekało na nich nie tylko wiele atrakcji rowerowych, ale także koncert zespołu LemON na zakończenie wydarzenia.

Kolejne rajdy zaplanowano na Zarabiu w Myślenicach (11.08), w sąsiedztwie Placu Zabaw przy ul. Parkowej, w Starym Sączu (25.08) na Błoniach przy Ołtarzu Papieskim i w Wadowicach (8.09) na bulwarach Skawy przy ul. Wenecja.

Udział w rajdach jest bezpłatny.

Dla tych, którzy chcą się przygotować do rajdów polecamy treningi na ścieżkach rowerowych VELO Małopolska, w każdy wtorek przed kolejnym odcinkiem Małopolska TOUR.

Galeria zdjęć