Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Marszałek Witold Kozłowski dopingował młodych sportowców

Sport
11 lutego 2019
fot. Biuro Prasowe UMWM
W Memoriale Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia rywalizowały dzieci i młodzież w biegach narciarskich. W Ptaszkowej młodzież pełnosprawna spotkała się z niepełnosprawną, udowadniając, że można konkurować nawet wtedy, gdy "od losu nie otrzymało się tego wszystkiego, co dostało tak wielu innych".

Marszałek Witold Kozłowski wspierał młodych adeptów sportu wraz z Andrzejem Dudą, prezydentem Polski, Piotrem Ćwikiem, wojewodą małopolskim i Apoloniuszem Tajnerem, prezesem Polskiego Związku Narciarskiego.

64/XX Zintegrowana Zimowa Spartakiada Dziecięca „Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia” to zawody w biegach narciarskich organizowane od 1954 roku na terenie Nowego Sącza. Za przygotowanie imprezy, skierowanej do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, dzieci niepełnosprawnych oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej, odpowiada Parafialny Klub Sportowy ”Jaworze” oraz gmina Grybów.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM