Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Konkurs Małopolska Gościnna

Turystyka
15 marca 2019
21 marca 2019
Chcesz zachęcić turystów do aktywnego spędzania czasu w Małopolsce? Masz pomysł na promocję regionalnych produktów? Zależy ci na stworzeniu oferty turystycznej dla swojego regionu? Rusza kolejna edycja konkursu „Małopolska Gościnna”, w której wystartować mogą organizacje pożytku publicznego angażujące się w promocję turystyczną Małopolski. Na wnioski czekamy do 21 marca.

To kolejna szansa na realizację ciekawych zadań w regionie. Konkurs przewiduje dofinansowanie m.in. do tworzenia, rozwoju i promocji produktów turystycznych, czy działań z zakresu ekoturystyki. Skierowany jest on do organizacji pozarządowych. Trzeba jednak pamiętać, że zgłaszane inicjatywy mogą się rozpocząć nie wcześniej niż 1 kwietnia i trwać maksymalnie do 31 grudnia 2019 roku.

W tej edycji do rozdzielenia jest ponad 1,4 mln zł, a środki pochodzą z budżetu województwa. Przypomnijmy, że w 2018 roku w ramach konkursu „Małopolska Gościnna” dofinansowanie na łączną kwotę 2 mln zł otrzymały 52 projekty.

Aby zgłosić swój udział należy wszystkie potrzebne dokumenty (ich wykaz wraz z regulaminem znajduje się tu) dostarczyć do urzędu marszałkowskiego do 21 marca.

Można to zrobić osobiście, składając je na dzienniku podawczym urzędu marszałkowskiego (ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków w godz. 8.00–16.00.) lub wysłać pocztą z dopiskiem „Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z dziedziny turystyki w 2019 r. pn. MAŁOPOLSKA GOŚCINNA – II Edycja” na adres korespondencyjny: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Uwaga: liczy się data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, potwierdzona pieczęcią wpływu (a nie data stempla pocztowego).

Galeria zdjęć